קבוצות הלימוד

סדרת שיעורי מחול מזרחי, בה נתמקד בתנועות ייחודיות של ריקודי בטן, נשפר יציבה, נחזק את שרירי רצפת האגן והגב, נתרגל, נלמד על סגנונות ריקוד מזרחי, נכיר מקצבים שונים והיקר – נרקוד ונהנה! בואי לרקוד איתנו!

למי מתאימות קבוצות הלימוד?

אם ריקוד – הוא מנגינה של הנפש, אז גוף – הוא התזמורת, שמבצעת את המנגינה. בשיעורים של ריקודי בטן יש לנו אפשרות לכוון את כל כלי הנגינה של התזמורת כדי שנוכל לבטא את כל מה אי-אפשא להגיד במילים.

משך השיעור – בין שעה ולשעה ורבע. זמן של חיבור , ביטוי לרכות ולעוצמה ,שחרור והנאה.

השיעור מורכב משלושה חלקים עיקריים – חימום בתחילת השיעור על מנת להכין את הגוף והנשמה לריקוד. לפעמים בחלק הזה של השיעור אני משתמשת בשיטת פלדנקרייז על מנת לחוש טוב יותר את הגוף – היכן התנועה זורמת והיכן נתקעת. בעזרת התרגילים האלה, שרירים ומפרקים בקלות ובטבעיות יונקות את הפן הטכני שבמחול המזרחי. לאחר מכן אנחנו עוברות לחלק השני של השיעור, שבו לומדות תנועות וקומבינציות, מתרגלות, מאלטרות, לומדות מקצבים מזרחיים וסגנונות של ריקודי בטן, למשל: בלאדי, חגאלה, שאעבי, קלאסי ועוד סגנונות מהמחול המצרי ועוד… בתום השיעור – מדיטציה והרפיית שרירים בליווי מוסיקה מרגיעה.

לאישה שרוצה להיות בהרמוניה עם גוף, נפש ונשיות שלה, לאישה שרוצה להרגיש קלילה וזורמת, לאישה שרוצה לגלות ולפתח את התנועות הטבעיות לגוף שלה ולבסס את הטכניקה של שפת המחול המזרחי.

מה לובשים?
בגדים נוחים שלא נועלים תנועה וצעיף או מטפחת לאגן.

מה נועלים?
בדרך כלל, אנחנו רוקדות יחפות, יחד אם זאת אפשר לבוא לשיעורים עם נעלי ריקוד שטוחות (למשל, נעליים לריקוד מודרני או לבלט), או להביא גבריים מכותנה לשיעור.

חשוב! נא לבוא לשיעור עם בקבוק מים, תודה!

חודש (4 שיעורים) – 245 ש"ח;
שיעור בודד / שיעור נסיון – 65 ש"ח
קורס למתחילות (12 מפגשים): 830 ש"ח

ניתן לשלם ב: מזומן / שיקים / אשראי / העברה בנראית

סניפים

ב"ס בן גוריון

ימים: א', ג'

ב"ס איינשטיין

יום: ב'

אני רוצה לקבל מידע נוסף בנוגע לקבוצות הלימוד