קבוצות הלימוד

סדרת שיעורי מחול מזרחי, בה נתמקד בתנועות ייחודיות של ריקודי בטן, נשפר יציבה, נחזק את שרירי רצפת האגן והגב, נתרגל, נלמד על סגנונות ריקוד מזרחי, נכיר מקצבים שונים והיקר – נרקוד ונהנה! בואי לרקוד איתנו!

למי מתאימות קבוצות הלימוד?

אם ריקוד – הוא מנגינה של הנפש, אז גוף – הוא התזמורת, שמבצעת את המנגינה. בשיעורים של ריקודי בטן יש לנו אפשרות לכוון את כל כלי הנגינה של התזמורת כדי שנוכל לבטא את כל מה אי-אפשא להגיד במילים.

אני מאמינה שלכל אחת מגיעה להיות בהרמוניה עם גוף, נפש ונשיות שלה, מגיעה להרגיש קלילה וזורמת, וכל אחת יכולה לגלות ולפתח את התנועות הטבעיות לגוף שלה ולבסס את הטכניקה של שפת המחול המזרחי.

משך השיעור – בין שעה ולשעה ורבע. זמן של חיבור , ביטוי לרכות ולעוצמה ,שחרור והנאה.

השיעור מורכב משלושה חלקים עיקריים – חימום בתחילת השיעור על מנת להכין את הגוף והנשמה לריקוד. לפעמים בחלק הזה של השיעור אני משתמשת בשיטת פלדנקרייז על מנת לחוש טוב יותר את הגוף – היכן התנועה זורמת והיכן נתקעת. בעזרת התרגילים האלה, שרירים ומפרקים בקלות ובטבעיות יונקות את הפן הטכני שבמחול המזרחי. לאחר מכן אנחנו עוברות לחלק השני של השיעור, שבו לומדות תנועות וקומבינציות, מתרגלות, מאלטרות, לומדות מקצבים מזרחיים וסגנונות של ריקודי בטן, למשל: בלאדי, חגאלה, שאעבי, קלאסי ועוד סגנונות מהמחול המצרי ועוד… בתום השיעור – מדיטציה והרפיית שרירים בליווי מוסיקה מרגיעה.

קבוצות Bacis:
כל שיעור אנחנו לומדות תנועה חדשה, מבססות ומדייקות את טכניכת התנועות של מחול מזרחי, לומדות איך ניתן לחבר את התנועות החדשות עם התנועות שלמדנו קודם, לומדות ויוצרות קומבינציות פשוטות.
בנוסף, במהלך שנ"ל אנחנו לומדות שתי כוריאוגרפיות של פולקלור מצרי, ונוגעות באמפרוביזציה
מתאים ל:
* נשים שמתחילות לרקוד מחול מזרחי;
* נשים שצריכות לחזק שרירי ליבה, כולל רצפת האגן;
* רקדניות עם נסיון, שמעוניינות לשפר את טכניקת ריקוד, כולל מנחי ידיים.

קבוצת סגנונון ומקצבים:
קבוצת המשך לקבוצת בייסיק. כאן אנחנו לומדות לרקוד עם אביזרי ריקוד שונים כמו מקל, צעיף, סגאט, בונות קומבינציות יותר מורכבות של ריקוד, לומדות סגנונות שונים של מחול מזרחי ולומדות לרקוד על מקצבים שונים.

מה לובשים?
בגדים נוחים שלא נועלים תנועה וצעיף או מטפחת לאגן.

מה נועלים?
אפשר, בהחלט,לרקוד יחפה, יחד אם זאת אני ממליצה לבוא לשיעורים עם נעלי ריקוד שטוחות (למשל, נעליים לריקוד מודרני או לבלט), או להביא גבריים מכותנה לשיעור.

חשוב! נא לבוא לשיעור עם בקבוק מים, תודה!

חודש (4 שיעורים) – 250 ש"ח;
שיעור ניסיון – 70 ש"ח*

ניתן לשלם ב: מזומן / שיקים / אשראי / העברה בנקאית / BIT

  • שיעורי ניסיון ללא תשלום מתקיימים בשבועיים הראשונים של שנת לימודים למשתתפות חדשות בלבד;
  • שיעור ניסיון ניתן לרכוש פעם אחת בלבד

שנת לימודים 2019-20:

סטודיו למחול בב"ס איינשטיין

יום ב', 19:30 – קבוצת ממשיכות; 20:30 – קבוצת מתחילות
שנת לימדים 2019-20 מתחילה ב-2/09/2019

 

לפרטים והרשמה: 054-680-7470, הלנה

אני רוצה לקבל מידע נוסף בנוגע לקבוצות הלימוד